Проблеми з крос-постингом та можливі рішення

Якщо вашому бренду доводиться економити ресурси на смм курси онлайн , може виникнути спокуса публікувати одні й ті самі публікації в різних соціальних мережах. Який ризик, і який метод буде ефективнішим, це тема нашої нової статті.

Основні проблеми крос-постингу

Втрата підписників

Crossposting  — коли клієнт або потенційний клієнт підписується на акаунти бренду в різних соціальних мережах, наприклад, Instagram і TikTok. Якщо ви постійно завантажуєте одні й ті ж відео в обидва профілі, в якийсь момент користувач може відчути втому від дубльованого контенту і відмовитися від підписки на бренд в обох соціальних мережах.

Невідповідність настроїв передплатників

Кожна соціальна мережа має певний набір неписаних правил, вироблених користувачами з часом. Більшість творців контенту пристосовуються до стилю повідомлень на певній платформі, щоб уникнути негативного враження на користувачів і, відповідно, втрати лояльної аудиторії.

Під час крос-постингу доводиться створювати нейтральні пости, які більш-менш відповідають атмосфері всіх соціальних мереж. Результат швидше негативний. Швидше за все, публікація не буде на 100% відповідати атмосфері жодної з платформ. Це означає, що увагу цільової аудиторії можна легко перемістити на контент відомих тревел-блогерів або поп-виконавців.

Зловживання ресурсами

Найпомітнішим негативним наслідком крос-постингу є низька продуктивність SMM-відділу. Адже замість того, щоб створити лояльну аудиторію в одній соціальній мережі, компанія просуває неякісний контент на багатьох платформах. Якщо у відділу маркетингу не вистачає ресурсів, краще об’єднати зусилля, але зробити це максимально ефективно.

broken image

Альтернатива крос-постингу

Якщо вам потрібно використовувати кілька каналів просування, наприклад, Instagram і Twitter, доцільно використовувати систему запланованих публікацій . Публікація подібних дописів у різних соціальних мережах допомагає уникнути дублювання дописів, якщо аналізувати дати публікацій за часовою шкалою. Однак вам краще уникати буквального копіювання дописів. Розглянемо прості методи, які дозволять вам підтримувати якісну комунікацію з цільовою аудиторією.

Публікуйте повідомлення з різною частотою

Аудиторія різних соціальних мереж сприймає інформацію з різними темпами оновлення. Наприклад, Twitter дозволяє переглядати заголовки та знаходити цікаві новини. Instagram — це соціальна мережа, де користувачі готові довше вивчати візуальний контент і, відповідно, витрачати більше часу на описи.

Відповідно, кожна платформа має вибрати список постів спеціально для цієї мережі. У цьому випадку схожими будуть лише деякі з них. Порівняйте канали WSJ у Twitter та Instagram .

Розробляйте візуальні шаблони для певної мережі

Якщо основною частиною вашого візуального вмісту є фотографії та графіка, ви можете додати власні шаблони для кожної платформи. І вам не доведеться возитися з візуальним, якщо ви публікуєте кілька зображень у кожній публікації. Адже Instagram завжди відображає на екрані один знімок, а Twitter показує попередній перегляд усіх кадрів. Це створює візуальне різноманітність.

Джерело: https://onpage.school

Корисні матеріали: